עוז בגבהים עבודה בגובה

איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג מתבצעות בסיום הבניה אך נדרש לחדש אותם מעת לעת. איטום בבניין המתבצע אחת לתקופה בצורה מבוקרת ונכונה יכול למנוע נזקים משמעותיים למבנה. כדוגמת חדירת נוזלים, חשיפה לחום וקור קיצוניים ושחיקה של הקירות.  עבודות איטום חיצוניות נעשות באמצעות סנפלינג המאפשר לעובדים לגלוש על חבל לאורך המבנה. העובדים רתומים לחגורות ואביזרי בטיחות, מה שמאפשר להם לבצע את העבודה בצורה גמישה ויעילה.

​נזקי איטום לקוי

הנזק העיקרי שנובע מאיטום לקוי הוא חדירת מי גשמים. כאשר המים רבים וניטחים בחוזקה, הם מסוגלים לחדור גם דרך בטון. כאשר מים מחלחלים לקירות, הם פוגמים בעמידותו. מכיון שהם   גורמים להתפתחות קורוזיה בחלקי המתכת המשולבים בקיר. כאשר המצב מחמיר הם מגיעים לקירות הבית הפנימיים ויוצרים נזקים כבדים. בנוסף, איטום לקוי אינו מאפשר וויסות טמפרטורה, כך כאשר קר בחוץ הקור חודר לקירות וכשחם חם גם בתוך הבית. האיטום מבודד את הדירה בצורה הרמטית מפני השפעת גורמים חיצוניים.

איטום בסנפלינג, איך זה עובד?

עבודות איטום בסנפלינג משלבות בתוכם ידע בהנדסה ובניה. עבודת האיטום כוללת גם אזורים משופעים מאונחים או מאוזנים. כאשר לכל אזור מותאם החומר שלו. ניתן לאטום חלונות, קירות, גגות ועוד.  תחזוקה שוטפת תקדים תרופה למכה ותמנע בעיות עתידיות. כאשר כבר קיימת בעיה, כדוגמת עובש שהתפתח מרטיבות. העובדים יטפלו  קודם בבעיה ורק לאחר מכן יבצעו את האיטום. כאשר העובדים מגיעים לשטח הם מביאים את הציוד והחומרים הנדרשים, מתכננים את סדר העבודה ויוצאים לדרך.

שירותי איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג זה עבודה של מקצוענים. חשוב לבחור בחברה וותיקה אמינה ובעלת רישיון מתאים. חברת עוז בגבהים מציעה שירותי עבודה בגובה שונים בינהם גם עבודות איטום בסנפלינג. החברה מקפידה על כללי עבודה בטוחה. הצוות המקצועי של החברה בעל רישיון תקף. כך שתוכלו לאפשר לעצמכם עבודה מקצועית איכותית ובטוחה.

גלריית

איטום בסנפלינג