עוז בגבהים עבודה בגובה

הדבקת אריחים בסנפלינג

מבנים רבים מחופים באריחים היוצרים מראה מרשים של אבן ירושלמית או חיפוי מודרני של אבני בטון. האריחים האלו מוצמדים לבניין בשיטות שונות. כדוגמת הדבקה יבשה, שיטת בראנוביץ או הדבקה רטובה. בכל אחת מהשיטות, האבנים יכולים להינזק. אם בגלל מזג אוויר קיצוני, ליקויים בבניה או תזוזות באדמה. במקרים כאלו ניתן לבצע עבודות תיקון והדבקת אריחים בסנפלינג.

כיצד מתבצעת הדבקת אריחים בסנפלינג?

לצורך ביצוע עבודה בסנפלינג חשוב לבחור בחברה וותיקה ואמינה. הפועלת ברישיון ולפי כל כללי הבטיחות המחמירים. על העובדים להחזיק בתעודת גולש מעטפת מבנה מוסמך. את העבודה מתכננים בצורה כזו שתאפשר גישה לאזור הרצוי. לאחר מכן מבצעים את הדבקת אריחים בסנפלינג תוך שימוש בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים ועל פי ההנחיות.

שמירה על בטיחות בהדבקת אריחים בגובה רב

חשוב מאד לבצע בדיקות בטיחות מידי תקופה כדי לוודא שאין אריחים שעלולים להתנתק. מדובר בסכנה של ממש ואסור להתפשר על כך. אריחים יכולים להישחק מסיבות רבות. לדוגמא הימצאות קורוזיה בווי העיגון או ברשת ההצמדה. סדיקה באבנים עצמם בגלל קורוזיה או איכות ירודה. לכלוך שנכנס לדבק בעת הדבקת האריח יכול לפגום באיכותו. שימוש בחומרי הדבקה לא איכותיים ועוד.

סוגי הבדיקות המבוצעות באריחים

בדיקות בטיחות מתבצעות באמצעות סנפלינג כאשר העובד באוויר, מחובר לרתמות והוא יכול לגלוש ולבדוק את תקינות האריחים. במהלך הבדיקה מוודאים בין השאר הימצאות ווים באבני החיפוי. בדיקת מרחק תקין של רשת הפלדה. בדיקת תקינות זוויתנים. אבחון עובי האבנים ושלמותם הפיזית.

סוגי עבודות סנפלינג נוספים.

מעבר להדבקת אריחים ניתן לבצע מגוון העבודות באמצעות סנפלינג. כדוגמת פירוק והרכבת אריחים, איטום, התקנת שלטים, ניקיון ואיטום חלונות, שיקום מבנים עבודות שפכטל ועוד. חברת עוז בגבהים מבצעת מגוון רחב של עבודות סנפלינג למלונות, בתי מגורים ובתי עסק. החברה וותיקה בתחומה ופועלת מזה 17 שנים. כך שתוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי איכותי ויעיל.