עוז בגבהים עבודה בגובה

התקנת חיפוי קירות אלומיניום

תחום החיפויים בבניה עובר שינויים. השימוש בחומרים השונים מאפשר להתאים את החיפוי לצורך ולסגנון העיצובי הרצוי. חיפויי לוחות אלומיניום מאפשרים לשלב חיתוכים שונים ולהניח אותם בצורה אנכית או אופקית. החיפויים מגיעים בצבעים שונים לפי דרישה. חיפויי אלומיניום מאפשרים לאדריכלים לשלב שלל עיצובים יצירתיים. לדוגמא שילוב חיפויים הצבועים בגווני עץ ויוצרים מראה טרנדי. התקנת חיפוי קירות אלומיניום מאפשרת להנות מתחזוקה קלה ומהתקנה מהירה.

כיצד מבוצעת ההתקנה?

החיפוי קל לנשיאה ולכן ניתן להתקין אותו באמצעות סנפלינג או פיגום תלוי. כאשר בהתחלה מבוצעת מדידה של השטח, לאחר מכן תכנון העיצוב בחירת הגוון והחיתוך. כשהתכנון מושלם מזמינים את חומר הגלם. את הקונסטרוקציה שהתקבלה ניתן להתקין על הבניין בצורה דקורטיבית. כאשר מדובר בהתקנת חיפוי קירות אלומיניום, לרוב היא תבוצע בליווי אדריכל.

למה כדאי לבחור בחיפוי אלומיניום?

אפשרויות העיצוב בחיפוי אלומיניום הן אינסופיות. ניתן לבחור את הגוון המדוייק וליצור מראה אסתטי נעים לעין. ממראה חלק ונקי ועד ליצירת גידומים שונים ואפילו תלת מימד. בנוסף החיפוי אינו דורש תחזוקה מיוחדת וכמעט שאין לו בלאי. הוא שומר על מראה חדש ונראות נקיה לאורך שנים. החומר עמיד בפני כל אקלים וצבעו אינו דוהה גם בשמש יוקדת. חשוב רק לדעת שהחיפוי עצמו אינו אטום ולכן יש לדאוג לפתרון איטום מתאים.

שירותי התקנת חיפוי קירות אלומיניום

את עבודות חיפוי האלומיניום יש להשאיר למקצועים. ההתקנה דורשת שימוש במכשור מתקדם, אביזרי בטיחות, ידע מקצועי וניסיון רב. בכדי להבטיח את יעילות העבודה ואת השמירה על בטיחות העובדים וסביבתם. לכן, חשוב לבחור בחברה וותיקה אמינה ובעלת רישיון מתאים.

חברת עוז בגבהים מאפשרת התקנת חיפויי קירות אלומיניום בצורה מקצועית תוך אחריות מלאה על התוצאה. החברה מעסיקה אך ורק עובדים שעברו הכשרה מקיפה בתחום עבודות התחזוקה ובעבודה בגובה .החברה מקפידה על כללי עבודה בטוחה. הצוות המקצועי של החברה בעל רישיון תקף. כך שתוכלו לאפשר לעצמכם עבודה מקצועית איכותית ובטוחה.

גלריית

התקנת חיפוי קירות אלומיניום