עוז בגבהים עבודה בגובה

חיזוק אריחים

בענף הבניה קיימות שיטות חיפוי שונות. בשיטת החיפוי היבש מתקינים אריחים המושחלים על מסילות מתכת לרוחב הבניין. האריחים נותנים מראה דקורטיבי מרשים ויוקרתי. אך הם כבדים מאד ועלולים להיסדק ולהישבר עם הזמן. כדי לשמור על תקינות האריחים חשוב לעשות בדיקה תקופתית ובמידת הצורך לבצע חיזוק אריחים.

חשיבות חיזוק אריחים

לאחרונה נתקלנו במקרים בהם בעקבות התקנה לא נכונה או ליקויי בניה שונים, אריחים התנתקו ממקומם או נסדקו ונשברו. מדובר במפגע מסכן חיים. שכן האריח בעל משקל כבד מאד ונפילה שלו עלולה לגרום לאסון. חשיבות חיזק האריחים גדלה כאשר מדובר בבניינים גדולים המחופים בעשרות ואפילו מאות אלפי אריחים. חשוב לבצע בדיקה תקופתית מקיפה, במקרה ומגלים שאיכות עיגון האריחים ירודה או שהמעגן החליד יש לבצע תיקון וחיזוק אריחים.

כיצד מבצעים חיזוק אריחים

לצורך ביצוע חיזוק אריחים במבנים נעזרים בסנפלינג. מתקין מיומן בעל רישיון, מחובר לרתמה ועובר בין אריחי הבניין ומבצע בדיקה באמצעות מכשור מתאים. האריחים הפגומים מסומנים ומבצעים בהם חיזוק. כאשר מדובר במבנה גדול המחופה במאות אלפי אריחים ידרשו כמה עובדים בכדי שהעבודה תתבצע במהירות. העובדים בגובה מחזיקים בתעודת גולש מעטפת מבנה ומוסמכים לעבוד בסנפלינג.

שמירה על בטיחות.

עבודות חיזוק אריחים בגובה צריכות להיעשות בצורה בטוחה. לכן, באזור נמצא קצין בטיחות וגהות הממונה על הבטיחות בשטח. הוא אחראי לכך שהעובדים מבצעים את העבודה עם כל האמצעים הנדרשים. קסדות, נעלים, אפודים ועוד. וכי הם רתומים  לפי הכללים והציוד מקובע בצורה המאפשרת להם עבודה בטוחה. לעבודות בגובה מכל סוג יש כללי בטיחות שמטרתם לשמור על חיי העובדים מפני נפילה או פציעה.

כאשר מטפלים בחיזוק אריחים יש חשש שאריח יתנתק ממקומו ולכן חשוב שהעבודה תבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובאמצעות חברה וותיקה ובעלת ניסיון. חברת עוז בגבהים מבצעת מגוון רחב של עבודות סנפלינג. בינהם עבודות חיזוק אריחים. החברה וותיקה בתחומה ופועלת מזה 17 שנים. כך שתוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי איכותי ויעיל.

גלריית

חיזוק אריחים