עוז בגבהים עבודה בגובה

מגדלי הצעירים

אם יצא לכם לעבור בדרך בגין בתל אביב בטח שמתם לב לצמד מגדלים המעוצבים בצורה ייחודית. צמד המגדלים המעוגלים מחוברים בקומות העליונות באמצעות גשר תלוי ובקומות התחתונות. המגדלים צמודים לתחנת הרכבת ארלוזורוב. הם מתנשאים לגובה של 40 ו 46 קומות וניתן לראות אותם ממרחק רב. בצמד הבניינים נמצאים 486 יחידות דיור בני 2- 5 חדרים בנוסף לפנטהאוזים מפוארים.

לגור בלב תל אביב.

בפרוייקט מגדלי הצעירים, הוגרלו 48 דירות בנות 2.5 חדרים המיועדות למשקי בית קטנים. רווקים או זוגות ללא ילדים במחיר שכירות של 5400 ש"ח. מחיר נמוך באופן משמעותי עבור דירה במגדל פאר. בנוסף, בבניין מוצעים למכירה דירות מעוצבות ויוקרתיות ופנטהאוזים. חמשת הקומות הראשונים של הפרוייקט הם משרדים ומרכז קניות הכולל מסעדות, בנקים וחנויות שירותים שונות. הקבלן היזם של הפרוייקט הוא חג'ג' גרופ בע"מ. והעיצוב האדריכלי נעשה עח ידי משרד יסקי מור סיוון.

לא הכל נוצץ

הדרך לבניית מגדלי הצעירים היוקרתיים והמרשימים, עברה טלטלות שונות ועיכובים בלתי צפויים. הפרוייקט שווק כבר ב2010 אך הבניה שלו הושלמה לאחר עשור. כבר בתחילה הבניה התגלו קשיים כאשר קו מתח גבוה של חברת החשמל חצה את המגרש והיה צריך להזיזו. בנוסף פרוייקטים של עיריית תל אביב שהתקיימו במקביל הפריעו גם הם לתחילת הבניה. במהלך כל השנים ארעו תקלות שונות שעיכבו את התהליך עד להשלמתו בשנת 2020.

מגדלי הצעירים- שירותים נלווים.

המגדל כולל תחזוקה קבועה של בריכת ספא, מכון כושר מקצועי, לובי מפואר ומאובזר וחדר ישיבות. בנוסף לאחזקה שוטפת של ניקוי חלונות חיצוני המבוצע אחת לתקופה, תחזוקת כל מתקני המבנה השונים, תיקונים ובדיקות תקינות, עבודות ניקיון שוטפות ועוד. התחזוקה יקרה כיאה למגדל המציע שירותי פרימיום. העלויות מגולמת בתשלום מסי הוועד. ללא ספק מדובר באחד הפרוייקטים המרשימים ביותר שנבנו בארץ. ההשקעה ניכרת בכל פרט ובכל פינה. המיקום מצויין והבניה כבר הושלמה, כך שניתן להנות מכל מה שיש לפרוייקט להציע.

גלריית

מגדלי הצעירים