עוז בגבהים עבודה בגובה

ניקיון חלונות

פעולת ניקוי חלונות חיצוניים ופנימיים במבנה, באופן קבוע חשובה ביותר. חלונות נקיים מונעים הצטברות אבך ולכלוך המזהמים ומזיקים לבריאות. בנוסף, חלון אמור לשקף את הנוף והלכלוך יוצר תמונה עכורה. אז כל מי שמעוניין לשמור על סביבה נקייה ונעימה מבין שניקוי חלונות באופן קבוע זה דבר בסיסי. נקיון חלונות חיצוניים במבנה מתבצעים באמצעים שונים המאפשרים עבודה בגובה.

ניקיון חלונות בגובה

את עבודת הניקיון מבצעים אנשים מיומנים המסוגלים לעבוד בגבהים בצורה בטוחה. השיטה הנפוצה לניקיון חלונות גבוהים היא באמצעות סנפלינג. העובדים רתומים לחבל גלישה ומצויידים בחומרים ואביזרי הניקוי. הם גולשים לאורך המעטפת של הבניין ומנקים את החלונות לפי סדר. כאשר העבודה מתחילה בחלונות שנמצאים בחלקו העליון של הבניין ומסתיימת בחלונות התחתונים.

חלונות מנקים בבטחה

העובדים שמבצעים את ניקוי החלונות הינם בעלי תעודת גולש מעטפת בניין מוסמך. הם עוברים הכשרה מסודרת לעבודה בטוחה בסנפלינג. הם מחוייבים ללבוש אפודים נעלים וכסדות מיוחדות ולבצע שימוש נכון בציוד הסנפלינג. בנוסף לניקיון חלונות ניתן לבצע עבודות נוספות על הדרך. כדוגמת זיהוי בעיות איטום ורטיבות ותיקונם, בדיקות בטיחות לאריחים, תיקוני טייח ורובה ועוד. תחזוקה שוטפת של המעטפת החיצונית הכרחית לשמירה על תקינות הבניין ולמניעת נזקים עתידיים.

חברה מקצועית לניקוי חלונות

את ביצוע ניקוי החלונות בגובה תשאירו למקצוענים ביותר. לפני שתבחרו חברה, חשוב שתוודאו כי היא מעסיקה עובדים בעלי רישיון ועובדת על פי הכללים. על העבודה להתבצע בליווי ממונה בטיחות וגהות. חברה וותיקה שמציעה מגוון שירותי תאפשר לכם לבצע עבודות תיקון נוספות שיתגלו במהלך ניקוי החלונות.

חברת עוז בגבהים מציעה שירותי עבודה בגובה ומתמחה בעבודות ניקוי חלונות בסנפלינג. החברה מקפידה לשמור על מקצועיות העובדים ועל כל כללי העבודה הבטוחה. הצוות של החברה מנוסה ועבר הדרכות קפדניות. בנוסף, הצוות יודע להתמודד עם מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה. כך שתוכלו לאפשר לעצמכם ראש שקט ועבודה איכותית.

גלריית

ניקיון חלונות