עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודה באילת בתי מלון

עונת הקיץ מביאה עימה מבקרים רבים לבתי המלונות. כשאילת נחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד. כדי לאפשר לאורחים להנות מהחופשה, על בתי המלון להיות מתוחזקים בצורה מוקפדת. תחזוקה חיצונית שוטפת, תסייע לשמור על הנראות והאטרקטיביות של המלון. לשמור על דרוג גבוה ולאפשר חופשה מהנה בצורה נקיה ובטוחה.

איזו תחזוקה נדרשת בבתי מלון?

מעבר לתחזוקה הידועה של ניקיון החדרים, שמירה על שלמות הריהוט, הציוד ואביזרי העיצוב. יש לדאוג לתחזוקה חיצונית. עם הזמן האריחים מתבלים, נוצרים חורים ושינויים בטקסטורה, בצבע ובחיפוי החיצוני במבנה. בנוסף לפגעי מזג האוויר. כל אלו דורשים תיקון ותחזוקה על ידי עובדים מקצועיים ומיומנים המבצעים עבודה בגובה מסוגים שונים. העבודות בגובה מתאפשרות באמצעות ציוד מקצועי ואביזרי בטיחות נלווים.

אילו עבודות בגובה באילת מתבצעות על ידי עוז בגבהים?

ישנם סוגים רבים של עבודה בגובה, כולם מחייבים הכשרה מקצועית שימוש בכלי עבודה מותאמים ובחומרים באיכות גבוהה. חברת עוז בגבהים מבצעת עבודות בגובה במלונות רבים. כדוגמת איטום, תיקוני צבע, רובה, פסיפסים, אריחים ועבודות שפכטל. בנוסף, החברה מציעה שירותי ניקיון לשמירה על חלונות צלולים ומבריקים ואריחים במראה חדש.  במלונות רבים מותקנים שלטים בגובה. חברת עוז בגבהים מבצעת גם התקנת שלטים ותחזוקה שוטפת של תיקון וניקיון. במלונות באילת הנמצאים בקרבת הים ובסביבה לחה נדרשת עבודת תחזוקה באופן תדיר. לכן, חשוב לבחור בחברה קבועה, המבצעת מגוון רחב של עבודות ונותנת פתרונות מקיפים באמצעות ציוד מתאים.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברה לעבודות בגובה?

עבודה בגובה דורשת עמידה בכללי בטיחות מחמירים. שימוש בפיגומים, סנפלינג, מנופים, סולמות ועוד. כל אלו חייבים להתבצע על ידי אנשים שעברו הכשרה ולאחר אישור ממונה בטיחות. בחברת עוז בגבהים כל אחד מאנשי הצוות עובר הדרכה לפי תחום עבודתו ומקבל את הכלים הנדרשים. לחברה 17 שנות ניסיון בעבודה בגובה. כל השירותים נעשים בצורה מקצועית אמינה ובשקיפות מלאה מול הלקוח.

גלריית

עבודה באילת בתי מלון