עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות איטום חיצוני לבניינים

ביצוע איטום לבניין יכול למנוע נזקים משמעותיים הנובעים מחדירת מי גשמים בימי החורף. בניין עם איטום לקוי מאפשר ללחות לחדור דרך הקירות. המים יחלחלו ויצרו סימני רטיבות בתוך הבית. בעקבות כך, מפתח עובש הגורם נזק משמעותי לקיר ומזיק לבריאות הדיירים.  בנוסף, הנוזלים גורמים לנזק במערכת החשמל שעוברת בתוך קירות הבית. איטום לקוי מאפשר לקור חיצוני או חום להשפיע על הטמפרטורה בתוך הדירה. לכן, חשוב לבצע עבודות איטום חיצוני לבניינים אחת לתקופה.

איך זה עובד?

עבודות איטום חיצוניים דורשים שימוש בסנפלינג המאפשר עבודה בגובה. לאחר תכנון העבודה ואופן הקמת הציוד. העובדים גולשים על החבלים של הסנפלינג ומבצעים את עבודות האיטום, באופן נקודתי או מקיף. כל העובדים שמבצעים עבודה מסוג זה, חייבים להיות בעלי תעודת גולש מעטפת בניין מוסמך. בנוסף, עליהם לעבור קורס בטיחות מקיף שיאפשר להם לעבוד בצורה נכונה, ללא פציעות או נפילות.

היכן ניתן לבצע עבודות איטום חיצוניות?

עבודות מסוג זה מבוצעות בבניינים חדשים וישנים, בנייני משרדים או בתי מלון. כל בניין שזקוק לבדיקה תקופתית או לביצוע תיקוני איטום שונים בגובה יכול להזמין שירות איטום חיצוני. העובדים מקצועיים ויודעים להגיע לכל נקודה בקלות ויעילות. באמצעות סנפלינג, ניתן לבצע גם עבודות טיח או תחזוקה של חיפוי אבנים.

שירותי עבודות גובה

אז הבנתם שעבודות איטום חיצוני לבניינים, הם חלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של הבית. האיטום הכרחי למניעת נזקים עתידיים, להגן על הבין מנוזלים ופגעי מזג אוויר, לבודד מחום או קור ולשמור על טמפרטורה נעימה.

אם אתם רוצים לדאוג לבניין בו אתם נמצאים או שאתם מעוניינים להקדים תרופה למכה. תוכלו לבחור בחברת עוז בגבהים המציעה שירותי עבודה בגובה. החברה מקפידה על כללי עבודה בטוחה. הצוות המקצועי של החברה בעל רישיון תקף. כך שתוכלו לאפשר לעצמכם עבודה מקצועית אמינה ובטוחה.