עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות בפירים

פיר הוא חלל סגור מכל הכיוונים הנמצא בתוך מבנה ובדרך כל עובר לאורכו. ישנם פירים המשמשים למילוט בעת סכנה, פירים לצורך ניקוז אשפה, לצורך פליטת עשן בעת שריפה, פיר לכביסה ועוד. כל הפירים בנויים בצורה סגורה והגישה אליהם מוגבלת. כאשר יש לבצע תיקונים בפיר כדוגמת איטום, טיפול בנזילה, תיקוני סדקים יש להשתמש בציוד מיוחד המאפשר גישה לאזור בצורה בטוחה.

עבודות סנפלינג בפירים

סנפלינג הוא חבל גלישה המאפשר לבצע עבודות בגובה גם במקומות מאתגרים כדוגמת פירים. העובד נתלה על החבל באמצעות רתמה בטוחה ומשתלשל דרכו לתוך הפיר. החבל מקובע בקצהו וניתן לשנות את אורכו כדי להגיע לכל מקום. העובדים בסנפלינג מצויידים בכלים ובחומרים הנדרשים ומבצעים את העבודה בצורה בטוחה.

ביטחון בביצוע עבודות בפירים

העובדים שמבצעים את העבודות השונות בפירים מחוייבים לעבור הכשרה מקצועית על עבודה בסנפלינג. ההכשרה כוללת את כל כללי הבטיחות הנדרשים לעבודה בגובה. בסיום ההדרכה העובדים מקבלים תעודת גולש מעטפת בניין מוסמך. במהלך העבודה הם מחוייבים ללבוש אפודים נעלים וקסדות ייעודיות לעבודות בפירים ולבצע שימוש נכון בציוד הסנפלינג.

חברה מקצועית לעבודות פירים

כאשר בוחרים חברה שמציעה שירותי עבודות בפירים חשוב להבין מי היא? מה הוותק שלה? ואילו ביקורות יש עליה? לפני שסוגרים, מומלץ לעשות בירור קצר ולקבל חוות דעת על עבודות קודמות. בנוסף בשוק קיימים חאפרים. חשוב לוודא שהחברה שבחרתם מעסיקה עובדים בעלי רישיון שעובדים עם כל הציוד הנדרש ועל פי החוק.

חברת עוז בגבהים המציעה שירותי עבודות בגובה, תבצע עבורכם מגוון עבודות בפירים במקצועיות ובטיחות. החברה פעילה בתחום מעל ל17 שנה. היא מתמחה בשלל עבודות שנעשות באמצעות סנפלינג. כדוגמת ניקוי חלונות בגובה, תיקוני צבע טיח ורובה, טיפול בבעיות איטום ועוד.  הניסיון הרב של הצוות מאפשר לו להתמודד עם מגוון רחב מאוד של עבודות. כך שתוכלו להנות מעבודה מקצועית וראש שקט.

גלריית

עבודות בפירים

IMG_20201104_095423
IMG_20201104_092218