עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות גובה באילת

עבודות גובה משמשות לצורך תחזוקה של המעטפת החיצונית במבנים. כל מבנה צריך תחזוקה שוטפת של ניקיון, תיקוני טיח ואריחים, איטום סדקים ועוד. כדי לשמור על המבנה מבלאי שעלול לגרום לבעיות רטיבות ואיטום לקוי. את מרבית עבודות גובה באילת מבצעים עובדים מקצועיים באמצעות סנפלינג. הסנפלינג מאפשר לעובדים להשתלשל לאורך מעטפת המבנה, כאשר הם מחוברים לרתמה ולעזרי בטיחות. עבודה בגובה דורשת ידע מקצועי וניסיון. כיוון שמדובר במנח לא טבעי וצריך לדעת באיזה זווית העבודה תתבצע הכי נכון. בנוסף, העבודה דורשת מעבר קורס בטיחות וקבלת רישיון. רק מי שרישיונו בתוקף יכול לבצע עבודות גובה.

אילו עבודות גובה מבצעים באילת?

​באילת מרבית הבניינים ישנים ודורשים תחזוקה בכדי לשמור עליהם מפני קילוף מאסיבי, בעיות איטום, ורטיבות. בבתי המלון בהם יש אריחים חשוב לבצע תחזוקה שוטפת ובדיקת בטיחות. אריח רופף יכול להיתנתק ממקומו ולפול לקרקע. מדובר בסכנת חיים של ממש. מעבר לעניין הבטיחותי החשוב יש כאן גם עניין של נראות. אילת היא עיר תיירות ובתי המלון בה מושכים תיירים רבים. כאשר מלון או בניין מגורים מתוחזק בצורה נאותה זה משפר את פני העיר ומושך תיירות.

שירותי עבודות גובה באילת

כפי שהבנו עבודות בגובה זה עניין למומחים. לכן חשוב לבחור חברה וותיקה המציעה מגוון רחב של עבודות. כך שאם יצוץ ליקוי או דבר הדורש טיפול מיידי. הוא יוכל להתבצע ללא צורך בהזמנת שירות נוסף. חברת עוז בגבהים מציעה שירותי עובדות גובה באילת ומתמחה בעבודות סנפלינג בגבהים. החברה מקפידה על שמירה של כל כללי הבטיחות המחמירים. לעובדים יש ניסיון רב ותעודות גולש מעטפת מבנה מוסמך. החברה מציעה עבודות שיקום בטון, התקנת רשת יונים, חיפוי, איטום לקירות חיצוניים, תחזוקה ותיקון של אריחים, עבודות צבע, ניקיון ועוד. הצוות עבר הדרכות קפדניות ויודע להתמודד עם מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה.