השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם:

או התקשרו:

עוז בגבהים עבודה בגובה

ביצוע יסודי של כל העבודות בגובה שיפתרו לכם את הבעיה אחת ולתמיד

*מענה מהיר, יעיל ובטוח...

יש על מי לסמוך

כבר 20 שנה שאנחנו מורידים מכם דאגות מיותרות, מבצעים עבודות גובה בעזרת סנפלינג ושומרים על סטנדרט הבטיחות והמקצועיות הטובים בישראל, שמבטיחים לכם תוצאה איכותית.

איזה עבודות אנחנו מבצעים?

מומחים לעבודות איטום בגובה

אריחי חיפוי, תיקוני צבע וטקסטורה

ניקיון חוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם

או התקשרו:

למה לעבוד דווקא איתנו?

בטיחות– אנחנו עובדים עם הציוד הכי בטיחותי שיש וכל האישורים הנדרשים. אתם יכולים להיות בטוחים שנבצע  את העבודה במקצועיות, ולצפות לתוצאה מעולה.

זמינות, שקיפות ומהירות- אנחנו עומדים בלוחות הזמנים שלכם ועונים על כל שאלה.  אנחנו מאמינים שמתן הרגשה טובה לכל מי שאנחנו עובדים איתו הוא מפתח להצלחה.

20 שנות ניסיון– אנחנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים, בעזרת צוות שעובר הדרכות קפדניות בשוטף. הניסיון שלנו מאפשר לבצע את העבודות המסובכות ביותר.

לקוחות מספרים

שלומי דייסיפרויקט רחובות החדשה
קרא עוד
לאחרונה התגלה בדירתי כשל חיצוני במרפסת (סדק חיצוני שנוצר מחלחול מי גשם וכתוצאה מכך גרר פגיעה בפנלים של המרפסת הפנימית). לאחר שפניתי לחברת דניה סיבוס לצורך טיפול בבעיה עודכנתי כי נפתחה קריאה לטיפול בבעיה ע"י חברת סנפלינג. מיד לאחר הקריאה נוצר איתי קשר טלפוני ע"י נציג החברה עופר צמח אשר עדכן תאריך הגעה וזמן משוער לטיפול בבעיה. ברצוני לשבח ולהודות על הטיפול האישי והמקצועי שקיבלתי מחברת עוז בגבהים, מלבד העובדה שהטיפול נעשה בצורה הטובה ביותר ,זכיתי לפגוש אנשי מקצוע אדיבים, מנומסים, בעלי תודעת שירות גבוהה. במהלך הטיפול עודכנתי בכל פרט ובפרט, ברמת זמני הטיפול, כולל הסבר על מה נעשה ,כל זאת באדיבות וברצון טוב. בנוסף ברצוני לציין שסביבת העבודה תמיד נשארה נקייה ומסודרת בתום העבודה, וכללי הבטיחות עמדו לנגד עיניהם של העובדים לאורך כל זמן הטיפול. כמי שנותן שירות כל חיי נוכחתי לגלות שהעובדים שטיפלו בי הוכיחו מעל לכל שיחסי אנוש נעימים וטובים יוצרים אוירה ורצון וכמובן שביעות רצון לקוח. אין לי ספק שהם נכס צאן ברזל גם לחברתם ובייחוד לחברת דניה אשר מעסיקה אותם בתור קבלני משנה.
סימה לביאבניין ברחובות
קרא עוד
בתאריך 11.5.23 בוצע אצלי טיפול ברטיבות קיר חיצוני של הסלון. רציתי להודות לעופר צמח, סמה שיינברג, גיא שלמה שטנגר, על עבודת המסורה והמקצועית בדיוק בזמנים שנקבעו, באדיבות ובסבלנות שראויה לשבח. מצאתי לנכון לכתוב לכם כיוון שלא נתקלתי ביחס ראוי והולם מבעלי מקצוע שהכרתי עד היום - עופר ועובדיו עשו זאת בגדול! יישר כח.
יורם לויועד בניין אשדוד
קרא עוד
קודם כל אני רוצה להודות על שירות מדהים מעופר ויהודה היקרים. עכשיו לפן המקצועי, יהודה ועופר (ושאר הצוות היקר) קיבלו את פנייתי בנוגע לרטיבות בכל קיר הבניין אחרי החורף האחרון. מעבר למחיר ההוגן(ועשיתי לא מעט השוואות) החבר'ה הגיעו בדיוק בזמן שתיאמנו, עבודה בצורה נקיה ומסודרת ופתרו את הבעיה! תודה לעוז בגבהים על שירות נהדר!
אלי מנצורועד בניין בראשל"צ
קרא עוד
אני רוצה להביע את התרשמותי המקסימה והמרוממת מהשירות המדהים שקיבלת מחברה העוסקת בעבודות גובה. הם לא רק שעשו את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת, אלא נתנו תשומת לב מיוחדת לכל פרט ופרט. הם הגיעו בזמן, התייעצו איתי לגבי העדפותי והעמדותי, ודאגו לנקות את המקום במיידי לאחר הסיום. תודה לצוות עוז בגבהים ובפרט לעופר ויהודה.
רותם ענתמנהלת בניין משרדים
קרא עוד
מדי תקופה אנו מתאמים עם יהודה מחברת עוז בגבהים שמזמן יחסינו המקצועים הפכו לחברות. עוז בגבהים מגיעים אלינו מדי תקופה כדי לבצע ניקוי חלונות בכל קומות הבניין, חיזוק אריחים ותחזוקה בגובה. אז שוב, תודה לכם על המקצועיות והאמינות לעוד הרבה שנים.
רוני שירלקוח פרטי
קרא עוד
לעוז בגבהים הגעתי דרך חיפוש כללי בגוגל, כשהתקשרתי יהודה ענה לשיחתי ומשם ידעתי שאני בידיים טובות. יהודה מדויק, בחור הגון, קובעים איתו שעה ויום והוא מגיע בדיוק בזמן, מקצועי וטיפל בפנייתי ביד רמה. סליחה שאני לא זוכרת את שאר שמות הצוות אך כולם היו מקסימים ועבדו בצורה נקייה ונעימה. תודה על הכל.
השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם

או התקשרו: