עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות סנפלינג למלונות

בתי מלון איכותיים נבחנים ברמת התחזוקה שלהם. כאשר בית מלון נקי מתוחזק ובעל נראות חיצונית מרשימה ימשוך אליו מבקרים ותיירים. תחזוקת מלונות כוללת תחזוקה פנימית של החדרים, הריהוט והציוד. בנוסף לתפריט מושקע ומתקנים מפנקים. בנוסף, תחזוקת מלונות כוללת גם תחזוקה חיצונית. טיפול בנראות של המבנה, בניקיון החלונות בתיקוני בלאי שונים ושמירה על האיטום בצורה קפדנית. כמו כן תחזוקה חיצונית של אריחים ושלטים תלויים, הכרחית לשמירה על ביטחון המבקרים. כאשר אריח ניתק ממקומו ונופל הוא יכול לסכן את האנשים בסביבה ולפגוע משמעותית בתדמית המלון.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע עבודות סנפלינג למלונות?

אז הבנו שבית מלון דורש תחזוקה פנימית וחיצונית. תחזוקה החיצונית מורכבת יותר בגלל בעית גישה. לכן ניתן להיעזר בעבודות סנפלינג למלונות. בייחוד בעבודות מסוג זה, חשוב לוודא כי הן מבוצעות על ידי עובדים מקצועיים ובעלי רישיון תקף לעבודות בגובה. בנוסף, עליהם להשתמש בכל ציוד הבטיחות הנדרש כדי למנוע פציעות שלהם ושל הסובבים. מומלץ לבחור בחברה וותיקה ומנוסה שיש לה ניסיון בעבודות סנפלינג והיא יכולה להציע מגוון פתרונות עבור המלון.

סוגי עבודות סנפלינג למלונות

ישנם סוגים רבים של עבודות סנפלינג. לכל מלון יש את המאפיינים שלו והאזור הייחודי בו הוא נמצא. לעיתים מלון השוכן בסביבת לחות, כדוגמת ים ידרוש תחזוקה שונה ממלון שנמצא באזור מדברי. אנשי מקצוע יודעים לאפיין את הצורך ולייעץ במידת הצורך. מגוון העבודות שניתן לבצע באמצעות סנפלינג רחב וכולל:  פירוק והרכבת אריחים, איטום, התקנת שלטים, ניקיון ואיטום חלונות, שיקום מבנים ועוד.

חברת עבודות סנפלינג למלונות

חברת עוז בגבהים מבצעת מגוון רחב של עבודות סנפלינג למלונות. כדוגמת עבודות איטום, תיקוני צבע, רובה ופסיפסים. תחזוקת אריחים ועבודות שפכטל שונות. בנוסף, ניתן לבצע באמצעות סנפלינג עבודות ניקיון שונות של חלונות אריחים ובטון. התקנה ותחזוקה של שלטים בגובה. החברה פועלת בתחום זה מעל ל17 שנים. כך שתוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי איכותי ויעיל.