עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג

הסנפלינג אולי מוכר לכם מאתרי שעשועים אתגריים. אך הוא משמש גם לעבודות תחזוקה של מבנים. אם יצא לכם עבור ליד מגדלי המשרדים הגבוהים, המלונות או בתי המגורים ולתהות כיצד מתחזקים את החלונות החיצוניים? את האריחים המודבקים? כיצד מתקנים את הצנרת? סנפלינג מאפשר לעובדים להשתלשל לאורכו החיצוני של הבניין ולבצע עבודות שונות ומגוונות. מדובר בעבודה שדורשת ידע מקצועי ויכולת פיזית.

אילו עבודות ניתן לבצע באמצעות סנפלינג?

​באמצעות סנפלינג ניתן לבצע עבודות איטום בגובה. כדוגמת, איטום סביב החלונות ואיטום חריצים וחורים נקודתיים. תיקונים שונים בעזרת חומרי איטום למניעת נזילות.

בנוסף, ניתן לבצע עבודות תיקונים שנובעים מבלאי או פגעי מזג אוויר. כדוגמת תיקוני צבע, תיקון אריחים שהתרופפו או נסדקו, תיקוני שפכטל רובה ועוד.

תחזוקת ניקיון שוטפת של החלק החיצוני של הבניין, הסרת כתמים, סימנים, ניקוי חלונות ועוד.

למה חשוב להשקיע בעבודת סנפלינג?

עבודות סנפלינג מאפשרות לשמור על חזות הבניין במראה חדש. אם מדובר במגדל משרדים זה יוצר אווירה נעימה כאשר הסביבה נקייה והחלונות צלולים. אם מדובר בבניין מגורים אין ספק שיש לכך חשיבות רבה, גם על הנראות וגם מבחינה בריאותית. לכלוך רב יכול לגרום לזיהומים או להביא בעלי חיים שונים. בהיבט הבטיחותי יש לכך אף חשיבות עליונה, כאשר יש חשש שבעקבות בלאי אריחים יתנתקו ממקומם. באמצעות סנפלינג ניתן לבצע בדיקת תקינות שוטפת.

שירותי עבודות סנפלינג

בשביל לבצע עבודות מסוג זה יש לשכור חברה המתמחה בעבודות סנפלינג בגבהים עומדת בכללי בטיחות מחמירים. השימוש בסנפלינג מחייב הכשרה כדי לוודא שהעבודה תתבצע בצורה בטוחה וללא נפגעים. אנשי המקצוע עוברים הדרכה מקצועית ומקבלים את כל הכלים הנדרשים לפי סוג העבודה אותה הם מבצעים.

חברת עוז בגבהים מציעה מגוון שירותי עבודות סנפלינג. בינהם איטום קירות חיצוניים, תחזוקה ותיקון של אריחים, עבודות צבע, שפכטל, עבודות ניקיון ועוד. הצוות עבר הדרכות קפדניות והוא יודע להתמודד עם מגוון רחב מאוד של עבודות בגובה.

גלריית

עבודות סנפלינג