עוז בגבהים עבודה בגובה

עבודות תרנים

הטיפוס על גבי מגדלי תקשורת באילת, טיפוס על תרנים או קונסטרוקציות גבוהות מכל סוג שהוא מחייב מיומנות, זהירות והסמכה ייחודית. עבודות תרנים לא יכולה להתבצע מבלי להכיר לעומק את סוגי התרנים, מבלי להשתמש בציוד לאבטחת העבודה על פי כל כללי העבודה בגובה, שימוש בציוד סנפלינג מקצועי, לעיתים סלי הרמה או פתרונות תקניים אחרים. אם נחוץ לכם גורם מקצועי לצורך ביצוע עבודות תרנים באילת, הזמינו אך ורק צוות של אנשי מקצוע או חברה, בעלי ניסיון רב וכל האישורים הדרושים.

מה מיוחד באותן עבודות תרנים באילת?

לפני שנסביר מתי מזמינים עבודות תרנים באילת, כמה מילים על הייחוד על עבודות אלה. באילת ובסביבותיה, בשכונות המגורים, סמוך לנמל, באתרים ביטחוניים ובמפעלים, מותקנים תרנים, אנטנות, מגדלי קונסטרוקציה ומתקנים נוספים שהגישה אליהם מחייבת טיפול ושימוש בציוד מיוחד. כל עבודה מסוג זה חייבת להתבצע תחת נהלים קפדניים, על בסיס תכנון נאות, ביצוע מדויק, על פי תקנות הבטיחות בעבודה המתייחסות לעבודות גובה. ביצוע עבודות אלה מחייב הכשרות כגון טיפוס תרנים וגלישת מעטפת, וכן שימוש בסולמות מיוחדים, אמצעים כגון במות הרמה וכיוצא בזה. לרוב, מבצע העבודות ישתמש בציוד מקצועי הכולל רתמות, מערכות אבטחה והאטת נפילה, עוגנים שונים ועוד.

מתי להזמין עבודות תרנים בעיר אילת?

הזמנת עבודות תרנים באילת תיעשה על פי רוב על מנת לסקור את מצבו של התורן, לצורך ביצוע פעולות אחזקה או תחזוקה, לצורך החלפת חלקים שונים, לביצוע שדרוגים ועוד. צוות מקצוע ערוך לבצע עבודות כגון:

  1. צביעת תרנים וטיפול בחלודה.

  2. ביצוע סקר תחזוקה או סקרי סיכונים לפני ביצוע עבודות מסוכנות או מורכבות.

  3. טיפול בנקודות עיגון, קווי חיים.

  4. הנפת ציוד לגובה, על מנת לאפשר פעולות שונות של תחזוקה, תיקון, הכנסת שיפורים.

  5. החלפה או תיקון של אנטנות, טיפול במגברים בגובה, הסרת קופסת מתח והתקנת קופסה חלופית.

  6. פריסת כבלים, מערכות תקשורת, פריסת סיבים.

  7. הסרת אמצעי תאורה תקולים לאורך התורן או בסופו והתקנת אמצעי תאורה חדשים ותקינים.

  8. היערכות לפעולות מיוחדות כגון חילוץ והתקנות מסוגים מורכבים.