עוז בגבהים עבודה בגובה

פירוק והרכבת אריחים

חיפוי מבנים באריחים הפך לטרנד שמחליף בהרבה מבנים את הטיח והשפריץ המסורתי. התוצאה מרשימה ומקצועית ומאפשרת עיצובים אדריכליים בסיגנונות שונים. חיפוי אריחים מתבצע במבני מגורים, משרדים, בתי ספר ועוד. האריחים מורכבים בעת סיום המעטפת של המבנה ומקובעים בשיטות שונות. האריחים אינם מודבקים ישירות על המבנה, יש בינם לבין הקיר רווח קטן מאד. במצב כזה, עלולים להיווצר הצטברות לכלוך וקורוזיה שיביאו להיחלשות האריחים. בנוסף, הדבקה לא נכונה ושימוש בחומרים זולים יכולים לגרום לבלאי מהיר. במצבים כאלה נדרש לבצע פירוק והרכבת אריחים.

כיצד מתבצעת עבודת פירוק והרכבת אריחים?

בבניין ממוצע יש עשרות אלפי אריחים וכדי להגיע אליהם משתמשים באמצעי עבודה בגובה. סנפלינג, מאפשר להגיע בקלות באמצעות גלישה על חבל לכל אזור במעטפת החיצונית של הבניין. באמצעות סנפלינג ניתן לבצע תיקונים שונים באריחים בודדים, או לבצע פירוק והרכבה מחודשת שלהם.  העבודה בסנפלינג דורשת הכשרה ומיומנות. כדי לדעת לבצע את העבודה תוך כדי תנועה באוויר ושליטה בחבל.

בדיקת בנייני אריחים

החיפוי באריחים הביא את הצורך לבצע בדיקות בטיחות תקופתיות. לא מדובר בטיח או בצבע שנמרח על הקיר אלא באריחים גדולים במידות 60X60 או 40X40. הם כבדים מאד ואם אריח ניתק ממקומו הוא יכול לגרום לנזק כבד. בדיקות בטיחות מידי תקופה מאפשרות לוודא שאין אריחים פגומים. במידה ומוצאים כאלו מטפלים בהם באופן מיידי באמצעות פירוק והרכבת אריחים.

על בטיחות לא מתפשרים.

בעינייני בטיחות אסור להתפשר. לכן כשבוחרים חברה שמבצעת פירוק והרכבת אריחים חשוב לוודא שהיא עובדת לפי התקנים והוראות הבטיחות. חברה וותיקה וגדולה תוכל להציע גם שירותים נוספים של עבודה בגובה. כדוגמת ניקיון למעטפת המבנה, שירותי איטום, התקנת שלטים ועוד.

חברת עוז בגבהים מבצעת מגוון רחב של עבודות סנפלינג בינהם פירוק והרכבת אריחים עבור בתי מגורים, מלונות ובתי עסק. החברה וותיקה בתחומה ופועלת מזה 17 שנים. כך שתוכלו להבטיח לעצמכם שירות מקצועי איכותי ובלתי מתפשר.

גלריית

פירוק והרכבת אריחים