עוז בגבהים עבודה בגובה

שיקום מבנים

מבנים רבים, בעיקר כאלו שעומדים שנים רבות סובלים מבעיות תחזוקה שונות ומגוונות. קירות סדוקים, בעיות איטום, טיח מתקלף ועוד. חוסר תחזוקה שוטפת גורר עימו נזקים שונים שיכולים להחמיר עד לכדי הריסתו של המבנה. גם פגמים קלים יכולים לפגוע באיכות חייהם של הדיירים. איטום לקוי גורר עימו רטיבות ועובש. היעדר בידוד מאפשר לקור שבחוץ או לחום לחדור אל תוך הדירה. בניינים הסובלים מליקויים רבים מחייבים ביצוע תהליך של שיקום מבנים.

פרוייקט שיקום מבנים

שיקום מבנה כולל בתוכו עבודות רבות. כדוגמת, חיזוק אריחים לצורך שמירה על שלימות המעטפת ומניעת סכנות. שיקומי בטון ליצירת מעטפת אחידה וחזקה. איתור נזילות וביצוע עבודות איטום ובידוד. עבודות צבע לשיפור נראות המבנה. בניית מסתורי כביסה ורשתות להרחקת יונים. כל עבודות השיקום משפרות את מצב המבנה הן מבחינת חוזקו והן מבחינת הנראות שלו. כמו כן מדובר בתהליך שביכולתו להעלות הערך של הנכסים. שיפור נראות של פרוייקטים בעיר משפר את החזות שלה והופך אותה לאטרקטיבית יותר ומושקעת.

כלים לשיקום מבנים

שיקום מבנה מחייב שימוש בכלים שונים בכדי לעבוד בגובה. העבודות מתבצעות באמצעות מנופים, סלים וסנפלינג. אליהם מצטרפים חומרי בניה וכלי עבודה שונים. כל העבודה מתבצעת לאחר תכנון מקדים של הליקויים הקיימים, ביצוע הערכה בשטח, התאמת כלים ואישור מטעם ממונה בטיחות. השימוש בכלים וביצוע העבודה מתאפשרים רק על ידי עובדים שעברו הכשרה לכך. יש להם את הידע והניסיון לשקם מבנים בצורה בטוחה ולהתמודד עם סוגים שונים של עבודות.

חברת שיקום מבנים מומלצת

חברת עוז בגבהים מציעה שירותי עובדות שיקום מבנים ללקוחות פרטיים וקבלני משנה. החברה מאפשרת ביצוע עבודות בגובה עבודות בטיפוס תרנים ומגדלי תקשורת. כל תהליך העבודה מבוצע בצורה מתוכננת הכוללת תכנית חילוץ ויכולת הנפת ציוד ואמצעים לגובה. החברה מקפידה על שמירה של כל כללי הבטיחות המחמירים. לכל העובדים יש ניסיון ותעודות הסמכה לעבודה בגובה.

גלריית

שיקום מבנים