עוז בגבהים עבודה בגובה

שירותים ועבודות

תנופת הבניה לגובה הגדילה את הצורך בביצוע עבודות שונות בגבהים. העבודות נדרשות במקרים בהם יש לבצע שיפוץ, שיקום ואיטום מעטפות של מבנים. בנוסף לחיזוק אריחים, טיפול בצנרת, עבודות ניקיון שונות ועוד. כשמבצעים עבודות מסוג זה, חשוב לבחור בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים ומורשים בלבד. חברה המקפידה על כל כללי הבטיחות, ומשתמשת בציוד מותאם לפי סוג העבודה. הניסיון בתחום הכרחי, חברה שביצעה מגוון סגנונות עבודה, תוכל להתמודד עם כל אתגר בהצלחה.

בטיחות בראש ובראשונה

כאשר מבצעים עבודות בגובה רב חשוב לתת את הדעת לכל כללי הבטיחות המחייבים. עבודה מסוג זה דורשת אישור ממונה בטיחות והקפדה יתרה על ההוראות. כדוגמת, ביגוד תואם רתמות וקסדות מגן. על כל העובדים שמבצעים עבודות בגובה לעבור הדרכה. עליהם לדעת היטב את הכללים ובאיזה תנאי ראות ומזג אוויר הם יכולים לעבוד. חברת עוז בגבהים מקפידה במיוחד על כללי הבטיחות. ברשות העובדים הידע הניסיון והכלים הנדרשים, לביצוע עבודה בצורה בטוחה. כל העובדים קיבלו הדרכה מקיפה והם בעלי אישור עבודה חתום ותקף.

ניסיון זה שם המשחק

ישנם לא מעט סוגי עבודה בגובה. לכן, כשאתם בוחרים חברה המבצעת עבודות מסוג זה חשוב שתוודאו שיש לה את הניסיון המספק והידע הנדרש. לא תרצו שהחברה תתנסה עליכם ותבצע עבודות מורכבות בפעם הראשונה. תשתמש בציוד שלא מותאם לשטח והתוצאה תהיה בהתאם. חברה שמתמחה בעבודות ניקיון וחלונות לא תמיד תתאים לעבודות גיזום וצמחיה. אולם, חברה מנוסה שמכירה את כל סוגי העבודות ומספקת את אנשי המקצוע הנכונים. תוכל לתת לכם מענה גם במקרה וגיליתם ליקוי בלתי צפוי.

סוגי עבודות בגובה אותם תוכלו לבצע עם חברת עוז בגבהים:

  • כל סוגי עבודות איטום חיצוני לבניינים
  • תיקונים בעזרת חומרי איטום מובחרים
  • ​תיקוני צבע, טקסטורה, אריחי חיפוי, ושפכטל בגובה. 
  • תיקון אריחים וחורים בקירות החיצוניים של הבניין. 
  • תיקון רובה ופסיפסים חיצוניים בגובה. 
  • ​ניקיון חוץ הכולל ניקיון נקודתי וחזק , ניקיונות מקצועיים באמצעות סנפלינג.

 

בנוסף, בחברת עוז בגבהים תהנו מ 17 שנות ניסיון, שירות מקצועי ואמין, ללא פשרות עד לתוצאה הרצויה.