עוז בגבהים עבודה בגובה

התקנת שלטים

שלטים מגיעים בכל מיני גדלים צבעים ומחומרים שונים. ישנם שלטים המותקנים מעל חנות ומציינים את שמה. ישנם שלטים שתלויים על מגדלים או קניונים. התקנת שלטים בגובה רב מחייבת ידע מקצועי ושימוש נכון במכשירי הרמה וציוד בטיחות. בנוסף את השלטים יש להתקין בהתאם לחוקים שנקבעו וכללי הבטיחות הנדרשים.

סוגי שלטים להתקנה

קיימים מספר שלטים נפוצים כדוגמת. שלטי חוצות ענקיים, שלטים על בניינים המסמנים שם של חברה או ארגון, שלטי רחוב וכתובות, מודעות פרסום על קונסטרוקציה או עמוד ועוד. את תליית השלטים יש לתכנן בקפידה, ללמוד את תנאי השטח ולהתאים את הציוד והאלמנטים בעזרתם תבוצע תליית השלט.

אמצעים להתקנת שלטים.

לאחר סקירת הסביבה, מתאימים את המכשיר עימו תבוצע ההתקנה. ניתן לבצע התקנות באמצעות סלי הרמה, סולמות, מנופים וסנפלינג. אליהם יצורפו אביזרים בהתאם לצורך. כדוגמת קונסטרוקציות, יתדות, ומחברים, חבלים לקיבוע ועוד. העבודה לא מסתיימת בהזמנת שלט והתקנתו נדרשת אבטחת איכות בטיחות וגהות. בכדי לא לסכן את המתקינים ועוברי האורח ובכדי להבטיח שהשלט המותקן לא יהווה מפגע לסביבה.

שירותי התקנת שלטים בגובה

התקנת שלטים בגובה מתבצעת במקרים רבים באמצעות סנפלינג. המתקין מתחבר לרתמות ובאמצעות חבלי הסנפלינג המקובעים הוא מבצע את ההתקנה בגובה. הוא יכול לזוז לאורכו ולרוחבו של קיר המבנה עליו נתלה השלט ולמקם אותו בצורה מדוייקת. כפי שהבנתם תליית שלטים זה עניין שיש להשאיר אותו למומחים בתחום. לכן יש לבחור חברה מקצועית, מנוסה וותיקה שתבצע את ההתקנה בצורה הבטוחה והמדוייקת ביותר.

חברת התקנת שלטים.

חברת עוז בגבהים מאפשרת התקנת שלטים באמצעות עובדים מיומנים. כל העובדים עברו הכשרה מקיפה בתחום עבודות התחזוקה ובעבודה בגובה .החברה מקפידה על כללי עבודה בטוחה. הצוות המקצועי של החברה בעל רישיון תקף. בנוסף, חברת עוז בגבהים מבצעת מגוון עבודות בגובה. כדוגמת ניקוי חלונות, שיפוצי מבנים, פתרון לבעיות איטום, תיקון מרזבים ועוד עבודות המתבצעות בגבהים.

גלריית

התקנת שלטים